Wydawnictwo Czarna OwieczkaRecenzje „Antosia” i „Doktora Proktora” na Qlturka.pl

Dawno nikt mnie tak nie rozbawił - pisze pani Natalia Adamska-Golińska w recenzji książki "Antoś i jeszcze ktoś". Z kolei pani Agata Hołubowska napisała o serii o Doktorze Proktorze: teraz czytają ją dzieci na całym świecie i zdaje się, że nie mają jeszcze dosyć... Obie entuzjastyczne recenzje pojawiły się na dziecięcym portalu kulturalnym Qulturka.pl.

Inspirowana przygodami Mikołajka – recenzja książki „Antoś i jeszcze ktoś”

Dawno nikt mnie tak nie rozbawił. Książkę „Antoś i jeszcze ktoś" czytałam synkowi na dobranoc. Nie był to dobry pomysł, bo zamiast wyciszać dziecko, śmiałam się do rozpuku. Przygody 10-latka to niezwykle aktualna i wciągająca opowieść. (...)
zobacz całą recenzję na Qlturka.pl

Niezwykła wizyta w Londynie – recenzja książki „Doktor Proktor i wielki napad na bank”

No i doczekaliśmy się. Czwartej części przygód Lisy, Bulka i Doktora Proktora. Odnoszę wrażenie, że bohaterowie już nieco uniezależnili się od tego, który ich stworzył, czyli norweskiego pisarza kryminałów, Jo Nesbø, i żyją własnym życiem. Zachodzę w głowę, czy autor planował aż tyle części powieści. Pojawiła się ona na życzenie córeczki, teraz czytają ją dzieci na całym świecie i zdaje się, że nie mają jeszcze dosyć... (...)
zobacz całą recenzję na Qlturka.pl

Wydawnictwo Czarna Owieczka Sp. z o.o.,
ul. Krasińskiego 20/17, 01-581 Warszawa, tel. 22 414-44-51